Kolekcje NEIGE to nie tylko dobrze zaprojektowane ubrania, ale również odpowiedzialne podejście do produkcji. Stawiamy na jej kontrolę na każdym etapie, optymalizację zużycia tkanin oraz współpracę na poziomie lokalnym.

Zrezygnowaliśmy z utrzymywania stałych stanów magazynowych na rzecz walki ze światową nadprodukcją odzieży. W ramach tych działań zamawiane przez Was ubrania są szyte na bieżąco, przez co każda sztuka jest unikatowa i od razu trafia do swojego właściciela.

Według nas wpływ mody na środowisko powinien być tak samo ważny jak jej wartość estetyczna przez co wybieramy rozwiązania, które są jak najbardziej przyjazne dla naszej planety. Juz na etapie projektu staramy się, aby część kolekcji była ponad trendami, a ich jakość pozwalała na cieszenie się z NEIGE przez wiele lat.

Poniżej chcielibyśmy przedstawić wam filary naszej marki:

LOKALNOŚĆ
Doceniamy pracę ludzkich rąk oraz to skąd pochodzimy, dlatego skupiamy się na lokalnej produkcji, która w całości odbywa się w Polsce.

UCZCIWOŚĆ
Dbamy o dobre warunki zatrudnienia oraz atmosferę pracy. Szwalnie i krawcowe, z którymi współpracujemy są godziwie wynagradzane za swoją pracę.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Większość z naszych projektów jest szyta indywidualnie do 10 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Taki system pozwala nam na organicznie nadprodukcji i jednocześnie sprawia, że każda wyprodukowana sztuka jest unikatowa.

JAKOŚĆ
To podstawa naszej działalności. Każda zakończona produkcja jest poddawana szczegółowej kontroli zanim zostanie dopuszczona do sprzedaży.