NEIGE na Mercedes-Benz Prague Fashion Week

 

Wiosna i jesień to kluczowe sezony dla mody na całym świecie. Praga pod patronatem Mercedes-Benz dołączyła do grona prestiżowych miast takich jak Nowy Jork, Paryż czy Mediolan organizując od 2010 roku swój własny tydzień mody. To coroczne wydarzenie przyciąga znanych projektantów oraz miłośników mody oferując im możliwość podziwiania wyjątkowych kolekcji twórców z Czech, Słowacji czy Europy.

Pokazy odbywają się w malowniczych przestrzeniach zabytkowych budynków Pragi, co dodaje im niepowtarzalnego uroku. Organizatorzy dbają również o liczne wydarzenia towarzyszące, które się ulokowane na całym mieście, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Mercedes-Benz Prague Fashion Week to bez wątpienia największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie modowe w Czechach!

Jako marka NEIGE, mieliśmy zaszczyt zaprezentowania najnowszej kolekcji podczas tego ekskluzywnego wydarzenia. Nasze projekty odzwierciedlają najnowsze trendy, łącząc klasyczną elegancję z nowoczesnymi akcentami, co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno krytyków jak i publiczności.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego niezwykłego tygodnia mody i zaprezentować naszą wizję w tak prestiżowym otoczeniu. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych dalszych kroków w świecie mody.